Internet v mobilu od T-mobile

Datové tarify od T-mobile pro mobilní telefony

T-mobile nabízí internet v mobilu ve svých standardních tarifech pro hlasové služby. Vedle toho si můžete vybírat z dalších třech tarifů, které jsou určené pro paušální tarify. Rozděleny jsou podle datového limitu, podle kterého si vybere každý. Majitelé předplacených karet mají k dispozici další tarify pro denní, týdenní a měsíční využívání internetu.

Nejlevnější tarif Standard, který je vhodný pro občasné uživatele internetu, má stanoven datový limit na 100 MB a pořídíte ho za 139 Kč. Tarif Klasik je ideální pro majitele chytrých telefonů. Zaplatíte za něj o stokorunu více. Surfovat budete moci na plnou rychlost, dokud nestáhnete 300 MB. Nejvyšší tarif Premium je určen pro náruživé uživatele internetu s nejnovějšími chytrými telefony. K dispozici budete mít 2 GB, za které zaplatíte bez koruny pět set Kč.

Vedle těchto tarifů nabízí T-mobile pro paušální i Twist tarify internet v mobilu na den, který je ideální pro občasné připojení o víkendech nebo na dovolené. Za 24 Kč máte k dispozici 25 MB dat. Tento tarif je výhodný, pokud se připojujete jen několikrát za měsíc. Majitelé Twist karet mají ještě možnost si koupit internet v mobilu na týden (40 MB za 39 Kč). Pro majitele chytrých telefonů, kteří mají předplacenou kartu, má T-mobile připraven ještě internet v mobilu na měsíc s datovým limitem 300 MB (zaplatíte 239 Kč).